DEĞERLİ EĞİTİM KURUMLARIMIZ

Vedat Erbay Okçuluk Akademileri öğrencilerin akademik başarılarının yanında yeteneklerini keşfetmek, zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlamak, fikren ve bedenen sağlıklı, hayattan zevk alan, mutlu, iyi ahlak sahibi, milli kültür ve değerlerini bilen, üretken, sorumluluk sahibi kendine güvenen bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlar.

Akademimizde Okçuluk eğitimleri öğrencilerin gelişim özellikleri göz önünde tutularak çağımızın eğitim anlayışına uygun şekilde uzman eğitmenler tarafından verilerek gelişimlerine katkı sağlanır.

Öğrenmede etkinliği arttırması bakımından önemli bir yere sahip olan OKÇULUK sporu çocuklara ve gençlere;

*Kişisel özgüven kazanımı

*Dikkat ve konsantrasyon kazanımı

*Sorumluluk duygusu kazanımı

*Hedefe odaklanma kazanımı

*Ekip ruhuyla birlikte hareket etme becerisi kazanımı

*Pratik ve hızlı düşünme kazanımlarıyla eğitim başarılarına da katkı sağlar.

 

Okul kendi bünyesinde ya da akademimizde belirlenmiş olan özel program veya kulüp saatlerinde öncelikli olarak güvenli çalışma ortamını hazırlayarak öğrencilere, velilere ve sizlere alanında uzman eğitim kadromuzla okçuluğu sevdirmeye hazırız. Akademimiz eğitim kurumunuzda okçuluk alanında yetenekli öğrencileri keşfettikten sonra öğrencilerinizin gerçek bir spor tesisinde kendilerini özel hissetmelerini ve profesyonel eğitmenlerden okçuluk sporunu öğrenmelerini, okullar arası ve diğer okçuluk yarışmalarında okulunuzu başarılı bir şekilde temsil etmelerini arzu etmekteyiz.

 Vedat Erbay Okçuluk Akademileri olarak merkez Çağlayan mahallesi bölgesinde 1600 m2 kapalı salon, Lara bölgesinde 15.000 m2 okçuluk açık hava merkezi ve  Avrupa’nın ve Türkiye’nin en kapsamlı okçuluk akademisiyiz. Öncelikli olarak yüksek donanımlı güvenlik sistemlerine ve uygulamalarına bunun dışında dünya çapında yeterliliği kabul edilen eğitimcilerle birlikte bu riskleri sıfıra indirerek sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca BVE Okçuluk (Buğra Vedat Erbay ) mağazası  olarak pek çok okula, hotel ve firmalara okçuluk tesisi kurmaktayız. Ayrıca Türkiye’de okçuluk sporu ile uğraşan sporcular mağazamızdan okçuluk malzemelerini temin etmekteler. Okçuluk ürünlerinde Türkiye yetkili satıcısıyız www.bvesport.com